Bcs Power BCS-SD15/12/48-II
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
Bcs Power BCS-SD15/12/48-II
rating 4.5
Bcs Power BCS-SD15/12/48-II kaina
add to cart Į krepšelį 30.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 30.99
Automatinis vertimas
Przetwornica obniżająco-stabilizująca napięcie Zasilanie 35~56VDC RJ45, PoE 802.3af lub PoE PASSIVE Stabilizowane napięcie 12VDC +/-3% 1A na wtyku DC wyprowadzonym na zewnątrz Na wyjściu RJ45 możliwa jest komunikacja LAN wraz z zasilaniem PoE Izolacyjna folia polietylenowa Warunki pracy -25~+50°C Wymiary 75x21x17mm
Specifikacija
  • Gamintojas BCS
  • Modelis
    11642
  • Įrenginio pavadinimas BCS-SD15/12/48-II
  • Gamintojo kodas 11642
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    BCS-SD15/12/48-II
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (832)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Alkotesteris Alcodetector EC3 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Išpardavimas Išpardavimas
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI
  • GamintojasMIO
  • Filmavimo raiška
  • Ekrano įstrižainė (coliais)20.0
  • Matymo kampas
  • Max. atminties kortelės dydis (GB)
  • Įvertinimas 5.0 (47)
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI kaina
-7 %