Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 7.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 43.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 137.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 1 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 mhz |
| Atminties formos faktorius | U-dimm |
| Eeb | Ne |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x16 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr5 |
| Registruotas | Ne |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 32gb (2 x 16gb) gb |
| Modelio pavadinimas | Viper venom |
| Modelio pavadinimas | PVV532G560C36K |