Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
16GB DDR3 atminties modulis su dvigubo kanalo konfigūracija (2 x 8GB), veikiantis 1600 MHz dažniu.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties laikrodžio dažnis | 1600 MHz |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| CAS vėlavimas | 11 |
| Komponentas skirtas | Nešiojamam kompiuteriui |
TOP susijusios paieškos