Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
G.Skill 16GB DDR3-1866 atminties modulis yra aukštos klasės dviejų kanalų rinkinys, sudarytas iš dviejų 8 GB modulių, veikiančių 1866 MHz dažniu. Jis pasižymi mažu vėlavimu ir stabiliu veikimu.
Vidinės atminties tipas: DDR3, atminties laikrodžio greitis: 1866 MHz, vidinės atminties dydis: 16 GB.
Savybės |
|
|---|---|
| CAS vėlavimas | 11 |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties dažnis | 1866 MHz |
| Komponentas skirtas | Nešiojamam kompiuteriui |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
TOP susijusios paieškos