Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dvigubo kanalo 16GB DDR3-1333 atminties modulis, sudarytas iš dviejų 8GB modulių, užtikrina puikų našumą ir stabilumą jūsų sistemai.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties tipas | Neužregistruota (unbuffered) |
| Komponentas | PC/Serveris |
| Atminties laikrodžio dažnis | 1333 MHz |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| ECC | Ne |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| CAS delsimas | 9 |
TOP susijusios paieškos