Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 171.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 952.00 mm |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 38 dalių |
| Atminties taktinis dažnis | 6000 MHz |
| Atminties formos faktorius | 288-Pin DIMM |
| EEB | Yes |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 32 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Fury Beast |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Producer | Kingston |
| Warranty | 36 mėn. |
TOP susijusios paieškos