Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
Kingston FURY 32 GB 5600 MT/s DDR5 yra aukštos našumo nešiojamojo kompiuterio atminties modulis, turintis on-die ECC ir Intel Extreme Memory Profile (XMP) palaikymą.
Savybės |
|
|---|---|
| On-Die ECC | Taip |
| Atnaujinimo eilutės ciklo laikas | 295 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Atminties forma | 262-pin SO-DIMM |
| Komponentas skirtas | Nešiojamam kompiuteriui |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 5600 MT/s |
| Veda danga | Auksinė |
| Modulio konfigūracija | 4096M x 64 |
| CAS latencija | 40 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Buferizuotos atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Eilutės aktyvumo laikas | 28.56 ns |
| ECC | Ne |
| JEDEC standartas | Taip |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| SPD profilis | Taip |
| Eilutės ciklo laikas | 48 ns |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Programavimo maitinimo įtampa (VPP) | 1.8 V |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 3.8 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Svoris | 8.88 g |
| Gylis | 69.6 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės aukštis | 171.5 mm |
| Pakuotės plotis | 57.2 mm |
| Pakuotės svoris | 26.72 g |
| Pakuotės gylis | 14 mm |