Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modulis leidžia prijungti prietaisus su laidu prie belaidės ABAX/ABAX2 sistemos.
| Įvestys : | 4 vnt. NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC |
| Išvestys : | 4 vnt. Relinė |
| Dažnių juosta : | 868 ... 868.6 MHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | ≤ 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, ≤ 1600 m - ABAX2 @ ACU-280, ≤ 500 m - ABAX |
| Sabotažinė išvestis : | ✔ |
| Relės perjungiama srovė : | max. 1 A |
| Relės perjungiama įtampa : | max. 24 V |
| Pasirinktos funkcijos : | Nuotolinis konfigūravimas Nuotolinis modulio programinės įrangos atnaujinimas Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 120 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.205 kg |
| Matmenys : | 159 x 126 x 32 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN