Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išorinis kortelių ir mini pultų skaitytuvas.
| Kortelių palaikymas : | Unique EM 125kHz |
| Nuotolinių kortelių nuskaitymo nuotolis : | ≤ 5 cm |
| Integruota klaviatūra : | - |
| Ryšys : |
Wiegand 26-66bit
Magstripe (Clock & Data) EM-MARIN |
| Pagrindinės savybės : |
Skambučio mygtukas
Bendradarbiavimas su CA-64-SR ekspanderiu Bendradarbiavimas su ACCO-KP ir ACCO-KP-PS perėjimo kontrolės moduliais Korpusas pritaikytas montavimui prie sienos |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Vidutinis srovės suvartojimas : | 80 mA |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 0 ... 95 % |
| Svoris : | 0.3 kg |
| Matmenys : | 47 x 158 x 24 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |