Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ekspanderis INT-O suteikia sistemos išplėtimo 8 programomis su išėjimais per laidą.
Įrenginys dedikuotas INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA signalizacijos centralėms.
| Išvesčių skaičius : | 8 vnt. - programuojamos |
| Išvesčių tipas : |
8 vnt. OC,
8 vnt. Relinė |
| Sabotažinė išvestis : | ✔ |
| OC tipo programinių išėjimų apkrova : | 50 mA / 12 V DC |
| Relės perjungiama srovė : | max. 2 A DC |
| Relės perjungiama įtampa : | max. 24 V DC |
| Aktyvios relės srovės suvartojimas : | 16 mA |
| Srovės suvartojimas (be OC tipo išvesčių apkrovimo ir be aktyvių relių) : | 36 mA |
| Maitinimas : | 12 V DC / 160 mA (max) |
| Pagrindinės savybės : |
+12V išvesties apkrova 2.5 A / 12 V
DC
Kiekvienas išėjimas OC tipo yra prijungtas lygegrečiai su perteikimo išėjimu |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 140 x 68 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |