Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The ARM7012-W2(868) is a power switch that can be used to remotely control 100–240V AC power.
Įrenginys skirtas darbui su belaidėmis prieigos kontrolės sistemomis Dahua veikiančiomis 868 MHz juostoje..
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 13 A (max), 100 V ... 240 V AC |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Panaudojimas : | Belaidės signalizacijos sistemos DAHUA |
| Pagrindinės savybės : |
Belaidė komunikacija 868 MHz,
Dviejų krypčių komunikacija Nuotolis : 1200 m (atviroje erdvėje) Duomenų šifravimas AES-128 Apsauga nuo trukdymų dažnių keitimo dėka užtikrina patikimą perdavimą Energy consumption metering, Apsunkinimo elektros srovės kontrolė, Įtampos kontrolė, LED indikacija, ON/OFF mygtukas Bandymų režimas Apsauga nuo viršįtampių Apsauga nuo perkrovos Šiluminė apsauga Programinės įrangos per debesį atnaujinimas Labai lengvas instaliavimas, Maži gabaritai Montavimas prie sienos - lipni juosta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.032 kg |
| Matmenys : | 40 x 33 x 19 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |