Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modulis VERSA-MCU leidžia išplėsti VERSA centrales maks. 30-čia belaidžių 433 MHz detektorių.
| Aptarnaujamų belaidžių detektorių skaičius : | max. 30 |
| Aptarnaujamų mini pultų skaičius : | max. 30 |
| Darbo dažnių diapazonas : | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Aptarnaujamų nuotolinių mini pultelių tipai : | MPT-300, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 |
| Aptarnaujamų belaidžių detektorių tipai : | MFD-300, MMD-300, MPD-300, MSD-300 |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 29 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 93 % |
| Svoris : | 0.03 kg |
| Matmenys : | 24 x 110 x 27 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |