Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nedidelis vidinis akustinis signalizatorius SPW-210-R skirtas įsilaužimo ir užpuolimo sistemoms.
Išorinis signalizatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, todėl pasižymi labai dideliu mechaniniu atsparumu ir garantuoja estetišką išvaizdą net po daugelio eksploatacijos metų.
Signalizatoriaus kondtrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
| Srovės suvartojimas : | max. 110 mA |
| Spalva : | Raudona |
| Pagrindinės savybės : | Grade 2 |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Matmenys : | 87 x 133 x 37 mm |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Svoris : | 0.15 kg |
| Maitinimas : | ± 15% (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |