Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nedidelis vidaus patalpoms numatytas optinis-akustinis signalizatorius SV-96WR/24V yra skirtas įsilaužimo ir užpuolimo signalizacijos sistemoms.
| Maitinimas : | 24 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 170 mA |
| Garso stiprumo lygis : | 109 dB |
| Spalva : | Raudona |
| Darbo temperatūra : | -5 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 122 x 73 x 45 mm |
| Garantija : | 2 metai |