Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vidaus patalpoms skirtas optinis signalizatorius SOW-300-BL su ypač ryškiais LED diodais.
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 44 mA |
| Garso stiprumo lygis : | - |
| Pasirinktos funkcijos : |
3 Signalizavimo režimas
Antisabotažinės apsaugos priemonės |
| Spalva : | Mėlynas |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.05 kg |
| Matmenys : | Ø 97 x 37 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |