Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | - stylus cx4300\n- stylus d120\n- stylus d78\n- stylus d91\n- stylus d92\n- stylus dx4000\n- stylus dx4050\n- stylus dx4400\n- stylus dx4450\n- stylus dx5000\n- stylus dx5050\n- stylus dx6000\n- stylus dx6050\n- stylus dx7000f\n- stylus dx7400\n- stylus dx7450\n- stylus dx8400\n- stylus dx8450\n- stylus dx9400f\n- stylus office b1100\n- stylus office b40w\n- stylus office bx300f\n- stylus office bx600fw\n- stylus office bx610fw\n- stylus s20\n- stylus s21\n- stylus sx100\n- stylus sx110\n- stylus sx115\n- stylus sx200\n- stylus sx205\n- stylus sx210\n- stylus sx215\n- stylus sx218\n- stylus sx400\n- stylus sx405\n- stylus sx410\n- stylus sx415\n- stylus sx510w\n- stylus sx515w\n- stylus sx600fw\n- stylus sx610fw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Juodo rašalo kiekis | 7,4 ml |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 250 puslapiai |
| Oem kodas | C13t07114022 |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 2 m |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 3400 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 340 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T07114022 |