Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Suderinamumas | Epson stylus office b42wd\nepson stylus office bx305f\nepson stylus office bx305fw\nepson stylus office bx320fw\nepson stylus office bx525wd\nepson stylus office bx625fwd\nepson stylus office bx925fwd\nepson stylus sx420w\nepson stylus sx425w\nepson stylus sx525wd\nepson stylus sx620fw |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 43,6 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 4180 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 380 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T12944012 |