Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 00:16:22.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Epson Ink Black Schwarz T1291 yra juodos spalvos rašalo kasetė, skirta Epson spausdintuvams. Ji turi atskirą kasetės sistemą, leidžiančią vartotojams keisti tik išsenkusią spalvą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Rašalo kasetė |
| Prekės ženklas | Epson |
| Modelis | T1291 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 98 x 140 x 24 mm (P × A × G) |
| Spalva | Juoda |
| Būklė | Originali |
Techniniai duomenys |
|
| OEM numeris | C13T12914012 |
| UNSPSC | 44103105 |
| eClass | 24-20-01-01 |
Papildoma informacija |
|
| Safety Warning | Naudokite tik su suderinamais Epson spausdintuvais, kad užtikrintumėte optimalų veikimą. |
| Modelio pavadinimas | t1291 bk |
| Gamintojo prekės serija | Ink cartridge |
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Tipas | Inkjet |
| Lapų kiekis | 385 puslapiai |
| Talpa | 11.2 ml |
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 141.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 97.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 27.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | C13T12914012 |