Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Įėjimo garso signalizatorius turi foto-optinį jutiklį.
ED-30A3 idealiai tinka naudoti namuose, parduotuvėje, biure, sandėlyje, dirbtuvėje.
| Panaudojimas : | Vidinis |
| Jutiklio tipas : | Foto-optinis |
| Nuotolis : | max. 4 m |
| Pavojaus signalizacija : | Pasirinkimui 8 garsai, pasirenkamos perjungikliu |
| Jautrumo reguliavimas : | - |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Pagrindinės savybės : |
Mažesnis energijos suvartojimas
Įjungimas su jungiklio pagalba |
| Baterinis maitinimas : | 2 x 1.5 V LR6 (AA) (nepridedamas) |
| Srovės suvartojimas : |
60 µA Laukimo režimas
30 mA Aktyvi būsena |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 35 °C |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 90 x 65 x 29 mm |
| Gamintojas / Markė : | EURA |
| Garantija : | 2 metai |