Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lauko sąlygoms numatytas optinis-akustinis signalizatorius yra skirtas naudoti įsilaužimo ir užpuolimo signalizacijos sistemose.
Šviesos šaltinis yra LED, o garso signalą generuoja pjezoelektrinis keitiklis.
Išorinis signalizatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, todėl pasižymi labai dideliu mechaniniu atsparumu ir garantuoja estetišką išvaizdą net po daugelio eksploatacijos metų.
Signalizatoriaus konstrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
| Garso stiprumo lygis : | 112 dB ± 3 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) |
| Maksimalus srovės poreikis : | 300 mA |
| Vidinis akumuliatorius : | - |
| Spalva : | Raudona |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 50 °C |
| Maitinimas : |
12 V
DC
24 V DC |
| Svoris : | 0.23 kg |
| Matmenys : | 200 x 112 x 71 mm |
| Garantija : | 2 metai |