Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lauko sąlygoms numatytas optinis-akustinis signalizatorius yra skirtas naudoti įsilaužimo ir užpuolimo signalizacijos sistemose.
Įrenginys turi 2 valdymo įvestis - galimybė pasirinkti valdymo būdą.
Signalizatoriaus kondtrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
Išorinis signalizatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, todėl pasižymi labai dideliu mechaniniu atsparumu ir garantuoja estetišką išvaizdą net po daugelio eksploatacijos metų.
| Garso stiprumo lygis : | 120 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) |
| Maksimalus srovės poreikis : | 300 mA |
| Vidinis akumuliatorius : | - |
| Spalva : | Mėlynas |
| Darbo temperatūra : | -35 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.670 kg |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Matmenys : | 298 |
| Maitinimas : | ± 15% |
| Matmenys : | x 197 |
| Maitinimas : | (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Matmenys : | x 72 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |