Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lauko sąlygoms tinkama optinė-akustinė sirena yra skirta naudoti apsaugos signalizacijos sistemose.
Šviesos šaltinis yra LED, o garso signalą generuoja pjezoelektrinis keitiklis.
Išorinis signalizatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, todėl pasižymi labai dideliu mechaniniu atsparumu ir garantuoja estetišką išvaizdą net po daugelio eksploatacijos metų.
Signalizatoriaus kondtrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
Įrenginys turi vidinį 1.3Ah talpos akumuliatorių.
| Garso stiprumo lygis : | 115 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) |
| Maksimalus srovės poreikis : | 500 mA |
| Vidinis akumuliatorius : | 12 V / 1.3 Ah (pridedami) |
| Spalva : | Balta + mėlyna |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 55 °C |
| Maitinimas : | 13.8 V DC (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Svoris : | 1.01 kg |
| Matmenys : | 250 x 150 x 67 mm |
| Garantija : | 2 metai |