Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The electronic tenant list module for CDN series control panels, allows to search the list of addresses sorted alphabetically using "arrows"..
| Suderinamumas : | CDNP7ACC |
| Korpusas : | Cinkuotas plienas |
| Displėjus : | LCD (šildomas) |
| Foninis apšvietimas : | Apšvietimas mėlynos spalvos |
| Aptarnaujamų abonentų skaičius : | 255 patalpų |
| Pagrindinės savybės : | 27 description characters for each premises Up to 4 welcome messages changing at a set interval |
| Galios suvartojimas : | ~ 0.3 W |
| Svoris : | 0.161 kg |
| Matmenys : | 88 x 61 x 21 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |