Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Charakteristikos
Specifikacijos
| Modelis | AH-03127-BS |
| Maitinimo įtampa | 24V DC |
|
Energijos suvartojimas
24V DC (tonas 3) |
40mA |
|
Garso lygis 24V DC
dB (A) prie 1 metro |
Max. 114 |
| Garso kontrolė | 0 to -20dB adjustment |
| IP apsaugos klasė | IP44 |
| Darbo temperatūra | -25℃ ~ +80℃ |
| Korpusas | Fireproof plastic |
| Išmatavimai | 92.5mm(Dia.) x 110mm(H) |
| Svoris | 278g |