Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Lauko sąlygoms skirtas signalizatorius SPL-2030 yra ekonominė signalizatoriaus SPL-2010 versija, neturinti vidinio skardinio aptaiso, saugančio elektroniką, ir putų detektoriaus.
Įrenginys turi 2 valdymo įvestis - galimybė pasirinkti valdymo būdą.
Signalizatoriaus kondtrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
Išorinis signalizatoriaus korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, todėl pasižymi labai dideliu mechaniniu atsparumu ir garantuoja estetišką išvaizdą net po daugelio eksploatacijos metų.
| Garso stiprumo lygis : | 120 dB |
| Pasirinktos funkcijos : | Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) |
| Maitinimas : | 12 V DC ± 15% |
| Maksimalus srovės poreikis : | 550 mA |
| Maitinimas : | (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Vidinis akumuliatorius : | - |
| Spalva : | Mėlynas |
| Darbo temperatūra : | -35 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.72 kg |
| Matmenys : | 300 x 195 x 97 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN