Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Nedidelis vidaus patalpoms numatytas optinis-akustinis signalizatorius SO/PICCOLO/WR/G3 yra skirtas įsilaužimo ir užpuolimo signalizacijos sistemoms.
Signalizatoriaus kondtrukcija užtikrina aukšto laipsnio antisabotažinę apsaugą (nuo atidarymo ir atplėšimo nuo tvirtinimo pagrindo).
| Garso stiprumo lygis : | 112 dB/m |
| Pasirinktos funkcijos : | Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo, nuplėšimo nuo pagrindo |
| Maitinimas : | 9 ... 15 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 100 mA @ 12 V DC |
| Spalva : | Raudona |
| Darbo temperatūra : | -15 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.14 kg |
| Matmenys : | 125 x 85 x 37.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | CQR |
| Garantija : | 2 metai |
Grade-3 atitikties deklaracija