Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Baterija Energizer CR2032 ličio
Camelion | CR2032 | Litis | 1 vnt.
iSteady Q White yra universalus išmaniojo telefono stabilizatorius, kuris gali veikti kaip selfie lazda arba stalo laikiklis. Jis turi veido sekimo funkciją, nuimamą nuotolinio valdymo pultą ir palaiko įvairius fotografavimo režimus per Hohem Joy programėlę.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Išmaniojo telefono gimbal stabilizatorius |
| Prekės ženklas | Hohem |
| Modelis | iSteady Q White |
Specifikacijos |
|
| Svoris | 195 g |
| Medžiaga | PA&PC + ABS |
| Matmenys (sulankstyti) | 140 × 54 × 36 mm |
| Suderinami telefonai | Svoris ≤ 280 g, storis ≤ 11 mm, plotis 55.5 mm ~ 100 mm |
| Mechaninis diapazonas | Pan: 360°, Roll: 360° |
| Baterijos talpa | 460 mAh |
| Darbo įtampa | 3.7 V |
| Darbo laikas | 3 valandos |
| Įkrovimo jungtis | Type C |
| Darbo temperatūra | 10 ~ 45 °C |
| Įvestis | 5V 1A |
| Belaidė jungtis | Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 |
| Palaikoma programėlė | Hohem Joy |
| Palaikomos sistemos | iOS 10.0 ir aukščiau, Android 6.0 ir aukščiau |
Papildoma informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |