Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Reolink NVS8 yra 8-kanalinis PoE NVR su integruota 2TB HDD ir palaiko iki 12TB talpos. Jame yra vaizdo judesio aptikimas, HDMI išvestis ir suderinamumas su įvairiomis operacinėmis sistemomis bei naršyklėmis.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
Galia |
|
| Galia (tipiška) | 10 W |
| Išvesties įtampa | 48 - 53 V |
| Galia per Ethernet (PoE) vienam prievadui | 25 W |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 90% |
| Veikimo temperatūra (T-T) | -10 - 45 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 1.4 kg |
| Aukštis | 41 mm |
| Gylis | 230 mm |
| Plotis | 260 mm |
Sistemos reikalavimai |
|
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Taip |
| Mac suderinamumas | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android, iOS |
| Palaikomos naršyklės | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
Veikimas |
|
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Vaizdo judesio aptikimas | Taip |
| Vienu metu atkuriamų kanalų skaičius | 4 kanalai |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojų |
| Vaizdo įvesties kanalai | 8 kanalai |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.265, H.264 |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p, 720p |
Belaidžio LAN ypatybės |
|
| Wi-Fi | Ne |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Ethernet LAN duomenų perdavimo greičiai | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Galia per Ethernet (PoE) | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadų skaičius | 9 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet WAN | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Galia per Ethernet (PoE) prievadų skaičius | 8 |
| eSATA | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTPS, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTMP, SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP |
| VGA (D-Sub) išvesties prievadų skaičius | 1 |
| HDMI išvestis | Taip |
| Audio RCA išvestys | 1 |
Kietasis diskas |
|
| HDD sąsaja | eSATA, SATA |
| Maksimali talpa | 12 TB |
| Įdiegtų HDD skaičius | 1 |
| Viso įdiegtos talpos | 2 TB |
| Palaikomų HDD skaičius | 2 |
| HDD talpa | 2 TB |
TOP susijusios paieškos