Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

16 kanalų, vieno disko, 5 sistemų HDCVI/AHD/TVI/ANALOG/IP įrašymo įrenginys. H.265+/H265/H.264+/H.264 glaudinimas, HDMI (3840×2160), VGA (1920×1080) išvestis, P2P (debesų kompiuterijos) palaikymas, integruotos išmaniosios funkcijos, perimetro apsauga, veidų aptikimas, SMD Plus. Archyvavimas: 1x HDD (iki 16 TB kiekvienas), sąsajos: 1×USB2.0, 1×USB3.0. Garso įvestis ir išvestis, maitinimas: 12 V nuolatinė srovė.
| Įrenginio pavadinimas | BCS-L-XVR1601-V |
| Produktų linija | BCS LINIJA |
| Perdavimo standartas | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOGINIS / IP |
| Sistema | Analoginis HD + IP |
| Pentaplekso funkcija | Tiesioginis vaizdas / Įrašymas / Atkūrimas / Archyvavimas / Nuotolinė prieiga |
| Kanalai | 16 |
| Diskai | 1 |
| Disko talpa | 16 TB |
| Maksimali įrašymo raiška | 5 megapikselių |
| Įvesties juosta | 128 Mbps |
| Išvesties juosta | 128 Mbps |
| Įrašymo pralaidumas | 128 Mbps |
| HD-CVI kameros | 5 MP @ 25 kadrai per sekundę; 5 MP @ 20 kadrų per sekundę; 5 MP @ 10/12,5 kadrų per sekundę; 4 MP @ 25/30 kadrų per sekundę; 1080p @ 25/30 kadrų per sekundę; 720p @ 50/60 kadrų per sekundę; 720p @ 25/30 kadrų per sekundę |
| AHD kameros | 5 MP @ 20 kadrų per sekundę; 4 MP @ 25/30 kadrų per sekundę; 1080p @ 25/30 kadrų per sekundę; 720p @ 25/30 kadrų per sekundę |
| HD-TVI kameros | 5 MP @ 20 kadrų per sekundę; 4 MP @ 25/30 kadrų per sekundę; 1080p @ 25/30 kadrų per sekundę; 720p @ 25/30 kadrų per sekundę |
| ANALOGINĖS kameros | CVBS PAL/NTSC |
| XVR – IP kameros | 6 mėn. |
| XVR – IP kanalai | 16+8 |
| Įrašymo raiška | 5M / 5M Lite / 4M Lite / 1080P / 1080N / 720P / 960H / D1 / CIF |
| Pagrindinis srautas | 5 MP režimas: 4 kanalų 5 MP@ (1 kadras per sekundę–6 kadrai per sekundę); kiti 5M-N@ (1 kadras per sekundę–12 kadrų per sekundę) 5M-N režimas: 5M-N@ (1 kadras per sekundę–12 kadrų per sekundę); 4M-N/1080p@ (1 kadras per sekundę–15 kadrų per sekundę); 1080N/720p/960H/D1/CIF@ (1 kadras per sekundę–25/30 kadrų per sekundę) |
| Antrasis srautas | D1/CIF (15 kadrų per sekundę) |
| Bitų sparta | 32 Kbps~6144 Kbps |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / AI kodavimas |
| HDMI išvestis | HDMI4K |
| VGA išvestis | VGA |
| HDMI ekrano skiriamoji geba | 3840 × 2160 / 1920 × 1080 / 1280 × 1024 / 1280 × 720 / 1024 × 768 |
| VGA ekrano skiriamoji geba | 1920 × 1080 / 1280 × 1024 / 1280 × 720 |
| Padalijimas į rezultatus | 2016-01-04/08 (2016-01-04/08/09/25/36 IP) |
| Atkūrimas | 2016-09-01 |
| Archyvavimas | Galimybė kopijuoti medžiagą į išorines laikmenas, tokias kaip USB atmintinė, USB HDD |
| Vartotojai | 128 |
| Sąsajos | 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0 |
| Nuoseklusis prievadas | RS485 |
| Garso įvestis | 1 |
| Garso išvestis | 1 |
| Garso glaudinimas | G.711A / G.711U / PCM |
| Paslauga | Vietinė, žiniatinklio tarnyba, TVS BCS tvarkyklė („Windows“ / „Linux“ / „MAC“), mobilioji programėlė („iOS“, „Android“) |
| Judesio aptikimas | Zonos: 396 (22×18) |
| Privatumo kaukės | 4 |
| Tinklas | RJ-45 (10/100/1000 Mbps) |
| Suderinamumas | ONVIF |
| Protokolai | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Maitinimo šaltinis | 12 V nuolatinė srovė |
| Energijos suvartojimas (be diskų) | maks. 12 W |
| Darbo sąlygos | -10°C~+55°C, maks. 90% santykinė oro temperatūra |
| Byla | 1U |
| Matmenys (P × G × A) | 260 × 235 × 47 mm |
| Svoris (be diskų) | 1,1 kg |
| POS | Taip |
| Dirbtinis intelektas – integruotas intelektas | Taip |
| Dirbtinis intelektas – išmaniosios įrašymo įrenginio funkcijos | Perimetro apsauga (asmens / transporto priemonės atpažinimas), išmanusis judesio aptikimas (asmens / transporto priemonės atpažinimas), veido aptikimas, veido atpažinimas |
| Dirbtinis intelektas – perimetro apsauga | 4 analoginiai HD kanalai |
| Dirbtinis intelektas – veido atpažinimas | 2 analoginiai HD kanalai, veido atributai (lytis, amžius, akiniai, veido išraiška, kaukė, veido plaukai), maks. 12 vaizdų per sekundę |
| Dirbtinis intelektas – veido atpažinimas | 2 analoginiai HD kanalai, maks. 12 vaizdų per sekundę, iki 10 veidų duomenų bazių, 10 000 vaizdų |
| Dirbtinis intelektas – SMD – išmanusis judesio aptikimas | 16 analoginių HD kanalų |