Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis registratorius NVR504-32B - tai profesionalus įrenginys, naudojamas IP stebėjimo instaliacijose.
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 16 Mpx - 4608 x 3472 px |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA Yra funkcijos SPOT konfigūravimo galimybė vienoje iš išvesčių |
| Audio aptarnavimas : |
32 Kanalai - Garsas iš kamerų
Dvikrypčio audio srauto palaikymas Garso detekcija |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Ultra 265 / H.265 / H.264 |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 320 Mbps |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 4 x 8 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Įrašų atkūrimas iš maks. 16 kamerų vienu metu |
| Tinklo sąsaja : | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : |
Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris
max. 128 on-line naudotojų |
| Tinklo protokolai : | TCP/IP , P2P, UPnP, NTP, DHCP, PPPoE, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, SNMP, SMTP, RTSP, IEEE 802.1x, IPv6 |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | DHCP arba 192.168.1.30 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / 123456 |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 80 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa EZView iOS (iPhone): Nemokama programa |
| Prieigos portas per www : | 80, 554 |
| Prieigos portas per programą į PC : | Portas: 80 arba prieiga per debesį - PC: Nemokama programa |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 80 |
| RTSP URL : |
rtsp://192.168.1.30:554/unicast/c1/s0/live - Pagrindinis srautas
rtsp://192.168.1.30:554/unicast/c1/s1/live - Pagalbinis srautas |
| USB : |
2 x
USB 2.0
1 x USB 3.0 |
| Nuoseklieji prievadai : | RS-485 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 16 / 4 |
| PTZ valdymas : |
PTZ Uniview kameros
RS-485 - PELCO-D/P ir kitais |
| Judesio detekcija : | ✔ |
| Pažangi vaizdo analizė : | ✔ |
| Pasirinktos funkcijos : |
Funkcijos vykdomos bendradarbiaujant registratoriui ir aptarnaujančioms vaizdo kameroms šias funkcijas
Pažangi vaizdo analizė : linijų peržengimas , įsibrovimas , įėjimas į pažymėtą plotą, pažymėto ploto apleidimas, atmestas/trūkstantis objektas , scenos pakeitimas , žmonių skaičiavimas , susirinkusios minios dydžio įvertinimas, objektų sekimas Dūmų ir temperatūros detekcija, gaisro aptikimas Judesio aptikimas su žmogaus silueto / transporto priemonės atpažinimu Sumanus žmogaus silueto atpažinimas ir asmens judesių stebėjimas SMD PLUS - klasifikuojamo objekto paieška: žmogaus, motorinės transporto priemonės, nemotorinės transporto priemonės Koridoriaus režimas - naudingas koridorių stebėjimui, įvažiavimo vartams ir siauroms patalpoms VIDEO signalo dingimo aliarmas ANR - vaizdo kortelėje išsaugojimas kai nėra ryšio su grotuvu (tinklo avarija) bei vėlesnis sinchronizavimas |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Switch PoE : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC / 5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 20 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 3.16 kg |
| Matmenys : | 440 x 352 x 48 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, čekų, prancūzų, ispanų, olandų, vokiečių, portugalų, slovakų, italų |
| Gamintojas / Markė : | UNIVIEW |
| Garantija : | 3 metai |