Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | AHD , HD-CVI , HD-TVI , CVBS , TCP/IP |
| Video įvestys : | 16 vnt. BNC |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | AI Coding / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Įrašyto vaizdo rezoliucijos : |
8 Mpx - 3840 x 2160 , 4K-N - 1920 x 2160 , 6 Mpx - 2880 x 1920 - tik HD-CVI , 5 Mpx - 2592 x 1944 , 4 Mpx - 2560 x 1440 , 4M-N - 1280 x 1440 , 3 Mpx - 2048 x 1536 - tik AHD / HD-TVI , 1080p - 1920 x 1080 , 720p - 1280 x 720 |
| Įrašinėjimo greičio reguliavimas : |
8
Mpx
IP @ 1 ... 25
kps
8 Mpx @ 1 ... 7 kps 4K-N @ 1 ... 15 kps 6 Mpx @ 1 ... 10 kps 5 Mpx @ 1 ... 12 kps 4 Mpx @ 1 ... 15 kps 4M-N @ 1 ... 25 kps 3 Mpx @ 1 ... 15 kps 1080p @ 1 ... 25 kps 720p @ 1 ... 25 kps 960H @ 1 ... 25 kps kiekvienam kanalui |
| Darbo režimas : | 16 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 16 IP |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, judesio detekcija, grafikas |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 2 x 16 TB SATA |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Vaizdo kadro ar įrašų iš archyvo įrašymas į USB atmintinę |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką + laiko liniją su įrašo tipu. Atkūrimas: pirmyn, pagreitintai, sulėtintai, pažingsniui
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sinchronizuotas atkūrimas 1/4/9/16 kanalų |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 - 10/100/1000 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : | Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris max. 128 on-line naudotojų |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
|
| USB : |
1 x
USB 2.0
1 x USB 3.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : |
|
| PTZ valdymas : | RS-485 - PELCO-D/P ir kitais |
| Judesio detekcija : |
|
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Aptarnavimas pele : |
|
| IR pultas rinkinyje : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 15 W (be HDD) |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 1.68 kg |
| Matmenys : | 375 x 289 x 53 mm, RACK 19", 1U |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų |
| Gamintojas / Markė : | BCS Line |
| Garantija : | 3 metai |