Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | AHD , HD-CVI , HD-TVI , CVBS , TCP/IP |
| Video įvestys : | 8 vnt. BNC |
| Video išvestys : |
1 vnt.
HDMI
1 vnt. VGA |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | AI Coding / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Įrašyto vaizdo rezoliucijos : |
5 Mpx - 2560 x 1944 px tik 1,2,3,4 CH , 5M-N - 1296 x 1440 px , 4M-N - 1280 x 1440 px , 1080p - 1920 x 1080 px , 1080N - 960 x 1080 px , 720p - 1280 x 720 px , 960H - 960 x 576 px max. 6 Mpx - 3072 x 2048 px |
| Įrašinėjimo greičio reguliavimas : |
6
Mpx
IP @ 1 ... 25
kps
5 Mpx @ 1 ... 6 kps tik 1,2,3,4 CH 5M-N @ 1 ... 12 kps 4M-N @ 1 ... 15 kps 1080p @ 1 ... 15 kps 1080N @ 1 ... 25 kps 720p @ 1 ... 25 kps 960H @ 1 ... 25 kps kiekvienam kanalui |
| Darbo režimas : | 8 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 4 IP |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, judesio detekcija, grafikas |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 16 TB SATA |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Vaizdo kadro ar įrašų iš archyvo įrašymas į USB atmintinę |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką + laiko liniją su įrašo tipu. Atkūrimas: pirmyn, pagreitintai, sulėtintai, pažingsniui
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sinchronizuotas atkūrimas 1/4/9 kanalų |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 - 10/100 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : |
Kliento programa ir IE naršyklė: peržiūra tikruoju laiku, įrašų atkūrimas ir archyvavimas, dalinis registratoriaus parametrų konfigūravimas ,
Integruotas žiniatinklio serveris - 128 on-line naudotojų , ONVIF |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
|
| USB : | 2 x USB 2.0 |
| Nuoseklieji prievadai : | RS-485 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : |
|
| PTZ valdymas : |
IP kameros, greitasukės (Speed Dome)
RS-485 - PELCO-D/P ir kitais |
| Judesio detekcija : | Ekrano padalinimas į zonas : 22 x 18 detekcijos zonų |
| Pažangi vaizdo analizė : |
|
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Aptarnavimas pele : |
|
| IR pultas rinkinyje : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 2 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 7 W (be HDD) |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.9 kg |
| Matmenys : | 260 x 235 x 47 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų |
| Gamintojas / Markė : | BCS Line |
| Garantija : | 3 metai |