Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Modelis | KG-7318UVR-A2 |
| Vaizdo / garso įėjimai | |
| BNC vaizdo įvestis | 8 kanalai (1,0 Vp-p, 75 Ω) |
| HDTVI | 8 MP, 5 MP, 4 MP, 1080P, 720P |
| CVI | 8 MP, 4 MP, 1080P, 720P |
| AHD | 8MP, 5MP, 4MP, 1080P, 720P |
| CVBS | Taip |
| IP | iki 16 kanalų, 8 MPX |
| Garso įvestis | 4 kanalai, RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Dvipusis garsas | Taip |
| Vaizdo / garso išvestys | |
| HDMI | 1x, 4K (3840 × 2160) / 30 Hz, 1920 × 1080 / 60 Hz, 1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| VGA | 1x, 1920 × 1080 / 60 Hz, 1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| CVBS (taškinis) | 1x, BNC (1.0Vp-p, 75Ω), PAL: 704x576, NTSC: 704x480 |
| Garsas | 1x, RCA (linijinis, 1KΩ) |
| Įrašymas | |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Rezoliucija | 8MP / 5MP / 4MP / 1080P / 1080P Lite / 720P / 960H / D1 |
| Kodavimas | Pagrindinis srautas: 8x 8MP@7fps, 8MP-N@15fps, 5MP@12fps, 4MP@15fps, 1080P/720P/960H/D1@25fps |
| Kadrų skaičius | 1–25 kadrai per sekundę |
| Vaizdo įrašo bitų sparta | 11Kbps~10Mbps |
| Įrašymo režimas | rankinis, tvarkaraštis, signalizacija |
| Garso glaudinimas | G.711a |
| Garso bitų sparta | 64 kbps |
| Atkurti ir atsarginė kopija | |
| Atkūrimas | 4 kanalų 8MP arba 8 kanalų 8MP-N |
| Atkūrimo režimas | Išmanusis / Įprastas / Etiketės / Įvykiai / Vaizdų atkūrimas |
| Atsarginė kopija | USB/Tinklas |
| Išplėstinis | |
| Pažangus judesio aptikimas BNC jungtims | 8 kanalai: linijų kirtimas, įsibrovėlių aptikimas |
| VQD | trūkumas |
| Pažangus judesio aptikimas IP sistemoms | peržengiant liniją, aptinkant įsibrovėlį |
| Išmanusis atkūrimas BNC jungtimi | linijos kirtimas, įsibrovėlių aptikimas, judesio aptikimas |
| Pažangus atkūrimas IP ryšiui | linijos kirtimas, įsibrovėlių aptikimas, judesio aptikimas |
| Įrašymas debesyje | TAIP („Google“ diskas, „Dropbox“) |
| Debesijos atnaujinimas | TAIP |
| Tinklas | |
| Tinklo sąsaja | 1x RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Protokolai | HTTPs, HTTP, TCP/IP, IPv4, UPnP, Onvif 2.6, RTSP, RTCP, UDP, SMTP, SNMP, Daugiaadresis perdavimas, IGMP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Kietasis diskas | |
| SATA | 1x |
| Maks. talpa | iki 8 TB |
| Išorinės sąsajos | |
| RS-485 | Taip |
| USB | Priekinis skydelis: 1x USB 2.0; galinis skydelis: 1x USB 3.0 |
| Aliarmo įėjimai | 4 kartus |
| Signalizacijos išėjimai | 1x |
| Bendra | |
| Maitinimo šaltinis | 12 V nuolatinė srovė, 2 A |
| Energijos suvartojimas | ≤15 W (be kietojo disko) |
| Darbinė temperatūra | -10°C~+55°C / 10%~90% santykinė oro temperatūra |
| Matmenys (P × G × A) | 315 x 240 x 45 mm |
| Svoris (be kietojo disko) | 2,1 kg |