Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklinis registratorius, kuriame yra pažangios vaizdo analizės funkcijos.
Registratorius AcuSense palaiko technologiją, leidžiančią filtruoti klaidingus pavojaus signalus, atsižvelgiant į žmonių ir transporto priemonių atpažinimą.
| Standartas : | IP |
| Serija : | Pro I AcuSense |
| Palaikomų kanalų skaičius : | 16 |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 32 Mpx |
| AI maitinamas iš NVR : |
Veido atpažinimas
- Veido su vaizdais iš duomenų bazės palyginimas - Aptarnavimas iki 16 veido duomenų bazių, kartu 50 000 veido nuotraukų - atributų ir veido išraiškos atpažinimas - Temperatūros detekcija - Sumani asmenų paieška pagal veido nuotrauką perimetro apsauga - Transporto priemonės/žmogaus Identifikavimas - Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą - 12 taisyklių Judesio detekcija 2.0 - Sumanus judesių aptikimas (su asmenų ir transporto priemonių atskyrimu) AcuSearch |
| AI maitinamas IPC : |
Veido atpažinimas
perimetro apsauga Daikto padėties pakeitimo vietos aptikimas Judesio detekcija 2.0 ANPR - Registracijos numerių atpažinimas žmonių skaičiavimas VCA - metaduomenų palaikymas |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 8000 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS: Nemokama programa |
| Priėjimas iš PC kompiuterio : |
80, 8000 prievadai
Konfigūracija ir valdymas pagal iVMS-4200 programą Chrome, Firefox, Safari, Edge naršyklė |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 4 x 14 TB SATA + 1 x eSATA |
| Video išvestys : |
2 vnt. HDMI 4K,
1 vnt. VGA , 1 vnt. CVBS |
| Pralaidumas (bitrate) : | 160 Mbps (įeinantis) |
| Audio įvestys/išvestys : | 1 / 1 |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Tinklo sąsaja : | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| USB : |
2 vnt.
USB 2.0
1 vnt. USB 3.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 16 / 9 |
| Switch POE : | - |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Galios suvartojimas : | ≤ 30 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 4.07 kg |
| Matmenys : | 440 x 401 x 75 mm, RACK 19", 1.5U |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 303622719 |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN