Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis registratorius DS-7608NXI-K2/8P(D)/PL - tai profesionalus įrenginys, naudojamas IP stebėjimo instaliacijose.
Integruotas 8 portų PoE komutatorius.
Registratorius AcuSense palaiko technologiją, leidžiančią filtruoti klaidingus pavojaus signalus, atsižvelgiant į žmonių ir transporto priemonių atpažinimą.
| Standartas : | IP |
| Serija : | Pro K AcuSense |
| Palaikomų kanalų skaičius : | 8 |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx |
| AI maitinamas iš NVR : |
Veido atpažinimas - Veido su vaizdais iš duomenų bazės palyginimas, Aptarnavimas iki 16 veido duomenų bazių, kartu 20 000 veido nuotraukų, Sumani asmenų paieška pagal veido nuotrauką
Pažangios periferinės apsaugos funkcijos: įsilaužimas, linijos peržengimas atsižvelgiant į atskiras taisykles transporto priemonėms ir pėstiesiems. - Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą Judesio detekcija 2.0 - Sumanus judesių aptikimas (su asmenų ir transporto priemonių atskyrimu) |
| AI maitinamas IPC : |
Veido atpažinimas
Pažangios periferinės apsaugos funkcijos: įsilaužimas, linijos peržengimas atsižvelgiant į atskiras taisykles transporto priemonėms ir pėstiesiems. Daikto padėties pakeitimo vietos aptikimas Judesio detekcija 2.0 - Sumanus judesių aptikimas (su asmenų ir transporto priemonių atskyrimu) ANPR - Registracijos numerių atpažinimas VCA - metaduomenų palaikymas |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 8000 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS: Nemokama programa |
| Priėjimas iš PC kompiuterio : |
80, 8000 prievadai
Konfigūracija ir valdymas pagal iVMS-4200 programą Chrome, Firefox, Safari, Edge naršyklė |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 2 x 16 TB SATA |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K,
1 vnt. VGA |
| Pralaidumas (bitrate) : | 80 Mbps (įeinantis) |
| Audio įvestys/išvestys : | 1 / 1 |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 4 / 1 |
| Switch POE : | Integruotas 8 portų PoE komutatorius, 25.5 W / Kanalas - PoE (802.3af/at) |
| Maksimali bendra switch apkrova : | 80 W |
| Maitinimas : | 48 V DC / 2.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 15 W (be HDD & PoE) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 1.79 kg |
| Matmenys : | 385 x 322 x 52 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 303622733 |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN