Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TR-1RJ-HD*P2 yra skirtas perduoti vaizdo signalui ir maitinimui kompiuterinės suktos poros kabeliu (UTP, FTP).
Įrenginys pritaiko bendraašio kabelio 75 Ω impedansą prie simetrinio kabelio impedanso, užtikrindamas vaizdo signalo persiuntimą iki 250m @ 720p / 150m @ 1080p atstumu (5e kategorijos kompiuterinė sukta pora) bei eliminuoja nesimetrinius trikdžius.
| Pakuotėje : | 2 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Standartas : |
AHD
- 8
Mpx
4K UHD
,
HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD , HD-TVI - 8 Mpx 4K UHD , CVBS - PAL , NTSC |
| Įrenginio tipas : | Pasyvusis |
| Kanalų skaičius : | 1 Video, 1 DC |
| Įv./išv. įtampa 75Ω (CVBS) : | 1 Vpp |
| Video perdavimo nuotolis : |
250 m @
720p
- UTP 5e kat.
150 m @ 1080p - UTP 5e kat. 400 m @ CVBS - PAL , NTSC - UTP 5e kat. |
| Slopinimas : |
4.43 MHz @ 0.64
dB
11 MHz @ 0.85 dB 21 MHz @ 1.09 dB 38 MHz @ 1.19 dB 42 MHz @ 1.23 dB 67.5 MHz @ 2.06 dB |
| Simetrinės jungies impedansas : | 100 Ω |
| Jungčių tipas : |
Video -
BNC
Kištukas su laidu
Maitinimas - Lizdas / Kištukas 2.1/5.5 mm |
| Simetrinės jungties tipas : | RJ-45 (8-pin, 4 poros) Lizdas |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | < 95 % |
| Darbo temperatūra : | -50 °C ... 55 °C |
| Maitinimo diapazonas : |
Maitinimas 12V DC :
150 m @ 110 mA 100 m @ 160 mA 50 m @ 330 mA 30 m @ 550 mA |
| Svoris : | 0.030 kg |
| Matmenys : | 41 x 19.3 x 19.2 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Dažnio ir amplitudžių charakteristika - 2 transformatorių trumpas sujungimas (RF PWR OUT = 0 dBm)