Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
10 m ilgio USB 3.0 aktyvus prailginimas turi USB Type A Male ir USB Type A Female jungtis, užtikrinančias 5 Gbps pralaidumą. Laidas pagamintas iš PVC medžiagos ir gali veikti iki 55°C temperatūroje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Prailginimo Laidas |
| Modelis | 10 m USB 3.0 Aktyvus Pratęsimo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10 m (32.81 pėdų) |
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type A Female |
| Pralaidumas | 5 Gbps |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 55°C (32°F - 131°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 70°C (-4°F - 185°F) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Tininiu Varis |
| Apsauga | 85% aliuminio magnio pynimas |
| Nominalus Silpnumas |
|
| Minimali Lenkimo Spindulys | 60 mm (2.36 in) |
| Perdavimo Technologija | USB 3.2 / 3.1 Gen 1 / 3.0 |
Papildoma Informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Grynasis Svoris | 0.515 kg (1.14 lb) |
| Bruto Svoris | 0.6 kg (1.32 lb) |
| Pakavimo Tipas | Poli maišelis |
| Pakavimo Išmatavimai | 324x335 mm (12.76x13.19 in) |