Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
10 m USB 3.0 A/B aktyvus kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbps ir turi nikeliu dengtas jungtis su auksu dengtomis kaištėmis. Jis pagamintas iš PVC korpuso ir vario laidininkų, tinkamas veikimo temperatūrai nuo 0°C iki 50°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 10m USB 3.0 A/B Aktyvus Kabelis Slim |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB Type A Male, USB Type B Male |
| Korpuso Medžiaga | PVC |
| Jungties Danga | Nikelio danga |
| Kaiščių Konstrukcija | Fosforo bronza |
| Kaiščių Danga | Auksas 3µm |
| Matmenys (apytiksliai) | USB A Male: 15.5x35x7.8mm, USB B Male: 12.2x35x13.5mm |
Techniniai Duomenys |
|
| Ilgis | 10m (32.8ft) |
| Standartas | USB 3.2 / 3.1 Gen 1 / 3.0 |
| Spalva | Juoda |
| Šarvo Skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Laidininko Medžiaga | Tinas varis |
| Laidininko Storis | 28/28/24AWG |
| Šarvas | Varinė tinklelis 65% |
| Palaikoma Juosta | 5 Gbps |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Saugos Temperatūra | -40°C - 85°C (-40°F - 185°F) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |