Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
15 m USB 2.0 A/B aktyvus laidas leidžia tiesiogiai prijungti prietaisus su 480 Mbps pralaidumu. Kabelis turi USB Type A Male jungtį viename gale ir USB Type B Male jungtį kitame, su patvaria PVC danga ir tinatu variniu laidu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 15m USB 2.0 A/B aktyvus kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m (49.21 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type B Male |
| Dangos medžiaga | Mažai toksiška PVC |
| Laido medžiaga | Tinatas varis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių padengimas | Auksinis |
| Šarvas | AL Mylar ir pynė |
Papildoma informacija |
|
| Grynasis svoris | 0.42 kg (0.93 lb) |
| Bendras svoris | 0.574 kg (1.27 lb) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Pakuotės matmenys | 236x50x255 mm (9.29x1.97x10.04 in) |