Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
USB 2.0 Type A į 2.5mm išorinį/0.7mm vidinį DC laidas, 1,5 m ilgio, palaiko maksimalų 0,9A/5V galingumą. Pagamintas iš PVC korpuso ir varinių laidų, veikia temperatūros intervale nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1.5m USB 2.0 Type A į 2.5mm DC kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5m |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | DC Male 2.5mm/0.7mm |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Apsaugos medžiaga | Varinė folija |
| Maksimaliai palaikoma galia | 0.9A/5V |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C |
| Minimali lenkimo spindulio | 35mm |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3mm |
| Laidininko storis | 22 AWG |
Atitiktis |
|
| Standartų atitiktis | RoHS, REACH ir Kalifornijos 65 pasiūlymas |