USB 2.0 A į 3in1 3A Vention CTPPG 1,5M laidas (rožinis).
USB 2.0 A į 3in1 3A „Vention CTPPG“ 1,5M laidas yra universalus sprendimas, leidžiantis įkrauti ir sinchronizuoti skirtingus įrenginius vienu laidu. Turėdamas tris skirtingas jungtis – „Lightning“, USB-C ir „Micro-B“ – jis puikiai tiks tiek šiuolaikiniams išmaniesiems telefonams, tiek senesniems įrenginiams, tokiems kaip išorinės baterijos ir fotoaparatai, įkrauti.

Universalus suderinamumas
Su „Lightning USB-C“ ir „Micro-B“ jungtimis laidas suderinamas su įvairiais įrenginiais. Jis palaiko „Apple“, „Samsung“, „Xiaomi“, „OPPO“, „Vivo“ ir daugelio kitų išmaniuosius telefonus, taip pat priedus, kurie sunaudoja mažiau energijos, tokius kaip „Bluetooth“ ausinės, USB ventiliatoriai ar žaidimų valdikliai. Tai idealiai tinka tiems, kurie vertina patogumą ir tvarką – vienas laidas pakeis kelis kitus.

Efektyvus įkrovimas ir greitas duomenų perdavimas
„Vention CTPPG“ laidas užtikrina iki 3 A maksimalią įkrovimo srovę (60 W USB-C, 12 W „Lightning“ ir 10 W „Micro-B“), todėl galite greitai ir saugiai įkrauti savo įrenginius. Duomenų perdavimo greitis iki 480 Mbps leidžia akimirksniu perkelti failus, tokius kaip nuotraukos, muzika ar dokumentai, todėl laidas yra ne tik patogus, bet ir efektyvi priemonė kasdieniam naudojimui.

Patvarus dizainas
Tvirta konstrukcija yra vienas pagrindinių „Vention“ laido privalumų. PVC ir medvilnės pynė užtikrina atsparumą dilimui, o sustiprinti galai apsaugo laidą nuo pažeidimų net ir esant dideliam naudojimui. Dėl to laidas yra atsparus lenkimui ir trinčiai, ką patvirtina daugiau nei 30 000 lenkimų patvarumo bandymai.

Stilius ir funkcionalumas
Elegantiška spalva ir estetiška išvaizda leidžia laidui puikiai derėti prie bet kokio interjero ir stiliaus. 1,5 metro ilgis užtikrina naudojimo laisvę, nesvarbu, ar įkraunate įrenginį biure, namuose, ar keliaudami. Jei ieškote universalaus ir patvaraus sprendimo, USB 2.0 A į 3 viename 3A „Vention CTPWG“ laidas yra puikus pasirinkimas.

| Gamintojas | Ventiliacija |
|---|
| Modelis | CTPPG |
|---|
| Sąsaja | USB-C / USB-A / „Lightning“ / „Micro-B“ |
|---|
| Dengimo procesas | Nikeliuotas |
|---|
| Dirigentas | Alavuotas varis |
|---|
| Ekranavimas | Aliuminio folija |
|---|
| Ekranavimas | PVC + medvilninė pynė |
|---|
| Danga | PVC + aliuminio lydinys |
|---|
| IŠ | 3,8 mm |
|---|
| Duomenų perdavimo greitis | 480 Mbps („Lightning“) |
|---|
| Nominali srovė | 3 A (USB-C); 2,4 A (Lightning); 2 A (Micro-B) |
|---|
| Nominali galia | 60 W (USB-C); 12 W („Lightning“); 10 W („Micro-B“) |
|---|
| Ilgis | 1,5 m (1,2 m + 0,3 m) |
|---|