USB 2.0 A į 3in1 6A laidas Vention CRTGL 1.5M (mėlynas)
USB 2.0 A į 3-in-1 6A „Vention CRTRLG“ 1,5 m ilgio laidas yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina patogumą ir funkcionalumą. Dėl vieno laido naudojimo galima vienu metu įkrauti tris skirtingus įrenginius, todėl kasdienis technologijų naudojimas tampa daug lengvesnis. Universalus dizainas ir modernūs techniniai sprendimai leidžia šiam laidui patenkinti net ir reikliausių vartotojų reikalavimus.

Greitas ir efektyvus įkrovimas
„Vention CRTRLG“ laidas, kurio maksimali srovė yra 6 A, užtikrina itin greitą įrenginių įkrovimą. Jis palaiko iki 120 W greito įkrovimo technologijas, kurios leidžia žymiai sutrumpinti įkrovimo laiką. Be to, laidas suderinamas su įvairiais galios standartais, įskaitant 100 W, 88 W arba 66 W, todėl yra universalus ir pritaikomas įvairių tipų įrenginiams.

Pažangi energijos paskirstymo technologija
Integruotas valdymo lustas sumaniai paskirsto energiją tarp prijungtų įrenginių, užtikrindamas optimalų ir saugų kiekvieno įrenginio įkrovimą. Šis sprendimas apsaugo nuo akumuliatoriaus perkaitimo ar perkrovimo, o tai pailgina jo veikimo laiką ir pagerina naudojimo saugumą.

Patvarumas ir stilingas dizainas
Laidas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip pintas PVC ir medvilnė, kurios garantuoja jo patvarumą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams. Lankstymo bandymai, atlikti daugiau nei 30 000 kartų, patvirtina jo atsparumą kasdieniam naudojimui. Be to, modernus dizainas ir estetiška spalva puikiai dera su įvairiais įrenginiais.

Greitas duomenų perdavimas
Be įkrovimo galimybių, „Vention CRTLLG“ laidas leidžia perduoti duomenis iki 480 Mbps greičiu. Nesunkiai perkelkite nuotraukas, vaizdo įrašus ar dokumentus tarp įrenginių per trumpą laiką, o tai idealiai tinka tiems, kurie dažnai dirba su dideliais failais.

Universalus suderinamumas
Laidas palaiko įvairias sąsajas, įskaitant USB-C, „Lightning“ ir „Micro-B“, todėl yra suderinamas su įvairiais įrenginiais – nuo išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių iki mažai energijos naudojančių įrenginių, tokių kaip „Bluetooth“ ausinės ir išorinės baterijos. Tai idealus pasirinkimas tiek namams, tiek biurui.

| Gamintojas | Ventiliacija |
|---|
| Modelis | VALDYMAS |
|---|
| Sąsaja | USB-C / USB-A / „Lightning“ / „Micro-B“ |
|---|
| Dengimo procesas | Nikeliuotas |
|---|
| Gidas | Alavuotas varis |
|---|
| Ekranavimas | Aliuminio folija |
|---|
| Ekranavimas | PVC + medvilninė pynė |
|---|
| Danga | PVC + aliuminio lydinys |
|---|
| IŠ | 3,8 mm |
|---|
| Duomenų perdavimo greitis | 480 Mbps (USB-C) |
|---|
| Nominali srovė | 6 A (USB-C); 2,4 A (Lightning); 2 A (Micro-B) |
|---|
| Nominali galia | 120 W (USB-C); 12 W („Lightning“); 10 W („Micro-B“) |
|---|
| Ilgis | 1,5 m (1,2 m + 0,3 m) |
|---|