USAMS US-SJ645 U85
6in1 laidas

USAMS US-SJ645 U85 laidas, dėl daugybės įkrovimo galimybių, yra universalus daugiafunkcis gaminys, kuris atitiks net išrankiausių klientų reikalavimus. Priedas komplektuojamas su skirtingais antgaliais (1x USB ir 2x USB-C ir 1x Lightning ir 1x MicroUSB), todėl galite pamiršti pirkti adapterius, kurie reikalingi maitinimo įkrovikliui su nestandartiniu USB prievadu.
Kabeliui gaminti buvo naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, o tai reiškia ilgalaikį naudojimą. Šio laido šerdis yra pagaminta iš varinių laidų, pintų aliuminiu, o tai maksimaliai padidina jūsų įrenginio įkrovimo greitį. Viršutinis kabelio sluoksnis yra padengtas pintu nailono pynimu, todėl jis yra lankstus ir ilgaamžis, užtikrinantis be problemų, be mechaninių pažeidimų rizikos. Konstrukcija atspari lenkimui, galai sutvirtinti lanksčia medžiaga, todėl nereikia jaudintis dėl greito laido susidėvėjimo. 
USAMS US-SJ645 U85 laidas aprūpintas Smart Chip - jis stebi įkrovimo proceso saugumą, reguliuoja laidu tekančią srovę, pritaikydamas ją įkraunamo įrenginio poreikiams ir galimybėms. Aukštos kokybės vario naudojimas pagreitina įkrovimą, užtikrina greitą įkrovimą ir duomenų perdavimą vienu metu. 
USAMS laidas turi du įvesties galus – USB ir USB-C, todėl jį galite prijungti prie beveik bet kurio rinkoje siūlomo tinklo įkroviklio.
USB-C kabelio išvesties galas turi maksimalią galią iki 100 W ir palaiko Power Delivery greito įkrovimo technologiją, todėl per 30 minučių galite greitai įkrauti tokio įrenginio kaip MacBook Pro nešiojamojo kompiuterio bateriją iki 51 %! *
„Micro-USB“ kabelio išvesties galo maksimali išėjimo galia yra iki 18 W.
Lightning kabelio išvesties galas turi maksimalią galią iki 30 W ir palaiko Power Delivery greito įkrovimo technologiją, todėl galite greitai įkrauti savo iPhone bateriją.
Verta paminėti, kad USAMS laidas įgalina greitą duomenų perdavimą ir įkrovimą vienu metu – iki 480 Mbps greičiu. *
* Norint užtikrinti greitą duomenų perdavimą ir greitą įkrovimą, reikalingas tinkamos galios sieninis įkroviklis. 
Techniniai duomenys |
| Jungties tipas | USB-C – USB |
| Medžiaga | Nailonas |
| Ilgis | 2 m |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Įėjimo prievadai | USB, USB-C |
| Išvesties prievadai | MicroUSB, USB-C, Lightning |
| USB-C maitinimas - USB-C | 100 W (maks.) |
| USB maitinimas – USB-C | 65 W (maks.) |
| USB-C maitinimas – žaibas | 30 W (maks.) |
| USB žaibo galia | 12 W (maks.) |
| Maitinimas USB-C - MicroUSB | 18 W (maks.) |
| USB maitinimas - MicroUSB | 18 W (maks.) |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 480 Mbps (maks.) |
| Spalva | Violetinė |
| Suderinamumas | Įrenginiai su „Lightning“ / „MicroUSB“ / USB-C prievadais |