SMPS 24V 3A 72W ATTE APS-70-240-M1 maitinimo šaltinis
  • Varlė kodas 53155133
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 53155133
  • Liko tik: 3 vnt.
rating 4.5
SMPS 24V 3A 72W ATTE APS-70-240-M1 maitinimo šaltinis kaina
add to cart Į krepšelį 62.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 62.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Modelis: APS-70-240-M1
Likimas
APS-70-240-M1 yra maitinimo šaltinis, užtikrinantis stabilią nuolatinę įtampą reiklioms elektroninėms įrenginiams, įskaitant vaizdo stebėjimo kameras, įrašymo įrenginius ir kt. Dėl integruotos apsaugos nuo viršįtampių ir trumpojo jungimo jis ypač rekomenduojamas stebėjimo sistemoms, kurioms reikalingas didelis energijos tiekimo patikimumas. Maitinimo grandinė yra didelio efektyvumo perjungimo keitiklis, užtikrinantis izoliaciją tarp 230 V kintamosios srovės tinklo ir maitinamo įrenginio.
ABOX serijos lauko korpusai siūlo patogų sprendimą apsaugoti lauke montuojamus įrenginius ir kabelių jungtis. Aukštos kokybės plastikas užtikrina atsparumą UV spinduliuotei ir kitoms nepalankioms oro sąlygoms. Galimi modeliai turi montavimo plokštę su specialiu 10,8 mm tinklelio raštu. Tai suderinama su įmontuotų modulių montavimo angų atstumu. Ši sistema leidžia vertikaliai arba horizontaliai montuoti pasirinktus įrenginius bet kurioje perforuotoje montavimo plokštės dalyje.
Pagrindinės savybės
  • Pilnas maitinimo sprendimas CCTV įrenginiams mažame korpuse
  • mažas korpuso vidaus įkaitimas dėl didelio maitinimo šaltinio efektyvumo
  • trumpojo jungimo ir perkrovos atsparumas
  • atsparumas viršįtampiams tiek iš 230 VAC tinklo pusės, tiek iš maitinimo šaltinio išėjimo
  • lengvas modulių su skylėmis 10,8 mm tinklelyje montavimas
Techninės specifikacijos
Išėjimo įtampa 21 ... 26 VDC (reguliuojama potenciometru V_adj)
Išėjimo srovė 3A
Maitinimo šaltinio galia 72W
Efektyvumas 90 % esant 60 W galiai
Įėjimo įtampa 180 ... 240 V kintamoji srovė
Įėjimo apsauga Saugiklis T3.15A
Apsauga nuo trumpojo jungimo 5 A (reikalingas maitinimo šaltinio perkrovimas)
Apsauga nuo perkrovos 5A
Darbinė temperatūra -20 ... +40°C
Apsaugos laipsnis IP56
Apsaugos laipsnis Tvirtinimo kronšteinai, galima pakabinti ant sienos
Matmenys 190 x 140 x 70 mm