SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-M1 maitinimo šaltinis
  • Varlė kodas 49463561
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 49463561
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-M1 maitinimo šaltinis kaina
add to cart Į krepšelį 62.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 62.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-M1
Model: APS-70-120-M1
SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-M1 maitinimo šaltinis aprašymas - Prekės nuotrauka
Przeznaczenie
APS-70-120-M1 to zasilacz sieciowy dostarczający stabilnego napięcia stałego dla wymagających urządzeń elektronicznych m.in. kamer CCTV, rejestratorów itp. Dzięki integracji zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i zwarciowych jest on polecany szczególnie do pracy w systemach monitoringu wymagających wysokiej niezawodności zasilania. Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy siecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Najważniejsze cechy
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
Specyfikacja techniczna
Napiecie wyjściowe 11,2 ... 14,2 VDC (regulowane potencjometrem V_adj)
Prąd wyjściowy 6A
Moc zasilacza 72W
Sprawność 90% @60W
Napięcie wejściowe 180 ... 240 VAC
Zabezpieczenia wejścia Bezpiecznik T3,15A
Zabezpieczenie przed zwarciem 9A (wymaga restartu zasilacza)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem 9A
Temperatura pracy -20 ... +40°C
Stopień ochrony IP56
Stopień ochrony Uchwyty montażowe, możliwość zawieszenia na ścianie
Wymiary 190 x 140 x 70 mm