Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
APC Back-UPS BV 800VA AVRIEC 230V
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 800 va |
| Išvesties galia | 450 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 170 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 280 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 230 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 230 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (avr) | Taip |
| Garso lygis | 40 db |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Senkančio akumuliatoriaus signalas, perkrovos signalas |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Kompaktiškos |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,52 m |
| Led indikatoriai | Būsena |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 160 mm |
| Ilgis | 305 mm |
| Aukštis | 92 mm |
| Svoris | 5,3 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | BV800I |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …