Sbs Portable SBS nešiojamas TEPOWST150W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Sbs Portable SBS nešiojamas TEPOWST150W kaina
ar
add to cart Į krepšelį 209.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 209.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
SBS nešiojama 150 vatų įkrovimo stotelė su USB-A, USB-C, kintamosios srovės lizdu, nuolatinės srovės lizdu. Įkrovimo šaltinis: AC, Cigarų žiebtuvėlis, DC, Bendra išėjimo galia: 150 W, kintamosios srovės išėjimo galia: 100 W. Gaminio spalva: Juoda, Forma: Stačiakampis, Ekrano tipas: LCD. Kintamosios srovės lizdų kiekis: 1 kintamosios srovės lizdas (-ai), kintamosios srovės lizdų tipai: F tipas, USB jungties tipas: USB tipas A, USB tipas C. Plotis: 188 mm, gylis: 75 mm, aukštis: 182 mm. Pakuotės plotis: 230 mm, Pakuotės gylis: 110 mm, Pakuotės aukštis: 190 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-04-13
SBS Powerstation 150W juodas yra galingas ir moderniai dizainuotas įkroviklis, kuris turi daug jungčių, tačiau gali būti šiek tiek didesnis dydis.
Pliusai: Galingas 150W išėjimas užtikrina efektyvų įkrovimą Juodas dizainas atrodo moderniai ir elegantiškai Turi įvairių jungčių, leidžiančių prijungti skirtingus įrenginius
Minusai: Gali būti šiek tiek didesnis dydis, todėl ne visada patogu nešioti
Specifikacija
  • Gamintojas Sbs Portable
  • Modelis
    TEPOWST150W
  • Spalva Juoda
  • Tipas baterija
  • Modelio pavadinimas
    TEPOWST150W
Atsiliepimų politika
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Unit USV blokas LIN 850VA raudonas 850 D bokštas G2 kaina
Power Walker PowerWalker VI 2200 SH IEC
  • GamintojasPower Walker
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Power Walker PowerWalker VI 2200 SH IEC kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Power Walker PowerWalker akumuliatorių blokas VFI 1000 AT 4x 12V/9AH kaina
UPS AVARINIS MAITINIMO VOLT POLSKA RACKUPS 2000VA 1200W
  • GamintojasVolt
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
UPS AVARINIS MAITINIMO VOLT POLSKA RACKUPS 2000VA 1200W kaina
Schneider Electric UPS APC BE850G2- UK
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Schneider Electric UPS APC BE850G2- UK kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
EMU BP 65-12 akumuliatorius 12V/65Ah ALARMTEC kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
HP 800W ATX power supply unit with 80 PLUS Gold kaina