Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Maitintuvo tipas : | TRUE ON LINE Double Conversion |
| Aktyvioji galia : | 900 W |
| Menama galia : | 1000 VA |
| Įvesties įtampa : | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Įvesties dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC (švari sinusoidė) |
| Galios koeficientas : | 0.9 |
| Išvesties dažnis : | 50 / 60 Hz ± 0.05 Hz |
| Įtempos reguliavimas : |
|
| Dažnio reguliavimas : |
|
| Krovimo trukmė (iki 90% lygio) : | 4 val. |
| Akumuliatorius : | 2 x 12V/9Ah |
| Numatytas akumuliatoriaus darbo laikas : |
|
| Išvesčių skaičius : | 3 vnt. IEC-320 C13 |
| Valdymo programinė įranga : | ViewPower |
| Apsaugos priemonės : |
|
| Darbo būsenos indikacija : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Paskirtis : |
|
| Korpuso tipas : | Tower |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | 0 °C ... 45 °C / 0 ~ 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 9.8 kg |
| Matmenys : | 145 x 282 x 220 mm |
| Gamintojas / Markė : | COVER |
| Garantija : | 2 metai |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …