Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
LO-LIFE 2500A baterija turi 73.6 Wh talpą ir 2500A piką, tinkama benzininiams varikliams iki 8.5 L ir dyzeliniams varikliams iki 6.5 L. Ji naudoja LiFePO4 technologiją, užtikrinančią didesnį patvarumą, ir gali veikti temperatūroje nuo -20°C iki 50°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Baterija |
| Prekės Ženklas | Lokithor |
| Modelis | LO-LIFE |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Tipas | Lithium Iron Phosphate (LiFePO4) |
| Baterijos Talpa | 23,000 mAh (73.6 Wh) |
| Pradžios Įtampa | 12 V |
| Piko Srovė | 2500 A |
| Įkrovimo Temperatūra | 0°C iki 45°C |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 50°C |
| Veikimo Temperatūra | -20°C iki 50°C |
Papildoma Informacija |
|
| Suderinami Varikliai | Benzininiai varikliai iki 8.5L; Dyzeliniai varikliai iki 6.5L |
| Veikimo Laikas | Palaiko ApartX kompresorių iki 68 minučių vienu įkrovimu |
| Saugos Įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …