Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Gens Ace Bashing 5000mAh 18.5V 60C 5S1P LiPo baterija skirta aukštos klasės RC modeliams, tokiems kaip 700 klasės sraigtasparniai ir modelių planieriai. Ji turi XT90 jungtį, užtikrinančią didelį srovės pralaidumą, o svoris yra 620 g, matmenys - 161 × 45 × 37 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | LiPo baterija |
| Prekės ženklas | Gens Ace |
| Modelis | GEA50005S60X9 |
Specifikacijos |
|
| Talpa | 5000 mAh |
| Įtampa | 18.5 V (5S1P) |
| Pastovios iškrovimo srovės | 60C |
| Jungties tipas | XT90 |
| Svoris | 620 g |
| Matmenys | 161 × 45 × 37 mm |
| Taikymas | 700 klasės sraigtasparniai, modelių planieriai |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui RC modeliuose, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …